Parafia Rzymskokatolicka pw. Zwiastowania Pańskiego w Izdebkach zaprasza do składania ofert  dot. realizacji projektu nr RPOZ/2022/7486/PolskiLad w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków pn. Remont zabytkowej kaplicy grobowej hr. Bukowskich z portykiem i schodami położonej na cmentarzu parafialnym w Izdebkach

Szczegóły w załączniku (plik pdf):

>>> Zapytanie ofertowe

Załączniki do zapytania ofertowego  (pliki pdf):

>>> Załącznik nr 1
>>> Załącznik nr 2
>>> Załącznik nr 3
>>> Załącznik nr 4-9
>>> Załącznik nr 10
>>> Załącznik nr 11

Ogłoszenia o wyborze najkorzystniejszej oferty w ramach zapytania „Konserwacja zabytkowych stalli w prezbiterium kościoła parafialnego pw. Zwiastowania Pańskiego w Izdebkach” (plik pdf):

>>> Ogłoszenia o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja z otwarcia ofert złożonych w ramach zapytania „Konserwacja zabytkowych stalli w prezbiterium kościoła parafialnego pw. Zwiastowania Pańskiego w Izdebkach” (plik pdf):

>>> Informacja z otwarcia ofert

Informacja w sprawie kwoty, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (plik pdf):

>>> Informacja o kwocie

Parafia Rzymskokatolicka pw. Zwiastowania Pańskiego w Izdebkach zaprasza do składania ofert  dot. realizacji projektu nr RPOZ/2022/7481/PolskiŁad pn. „Konserwacja zabudowanych stalli w prezbiterium kościoła parafialnego pw. Zwiastowania Pańskiego w Izdebkach” w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Szczegóły w załączniku (plik pdf):

>>> Zapytanie ofertowe

Załączniki do zapytania ofertowego  (pliki pdf):

>>> Program prac konserwatorskich
>>> Decyzja Podkarpackiego Konserwatora Zabytków