Facebook parafii

Program duszpasterski 2017/19

Program duszpasterski 2013/17

Archiwa

Każda żywa parafia składa się z parafian uczęszczających na Eucharystię i biorących udział w życiu Kościoła. W ramach tej największej grupy w parafii istnieje wiele mniejszych grup i wspólnot. Każda z nich ma swoje miejsce i zadanie do spełnienia. Osoby do nich należące pogłębiają swoją wiarę, modlitwę, czy też poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące egzystencji i trudnych sytuacji życiowych. Są także takie grupy w których osoby obdarzone różnymi talentami i umiejętnościami służą parafii, a przez to innym ludziom.

logo_grupy

Zapraszamy do zapoznania się z grupami i wspólnotami w naszej parafii oraz do aktywnego włączenia się w ich działalność.

• W poniedziałki po Mszy św. wieczornej przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego odmawiana Koronka, a potem spotkanie Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Iskierka Nadziei”
  • We wtorki o godz. 17.00 sptkania ministrantów, a po Mszy św. wieczornej spotkania lektorów i kantorów.
  • W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.
  • W czwartki o godz. 17.00 spotkania Oazy Dzieci Bożych, a w piątki o godz. 17.00 oazy młodzieży.
  • W soboty o godz. 16.30 spotkania scholi.
  • W pierwszą sobotę miesiąca Msza św., po niej nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych dla członków żywego różańca.
  • W pierwszą niedzielę miesiąca po Prymarii parafialna katecheza przedmałżeńska.