Ksiądz Proboszcz

ks. Józef Kasperkiewicz

Urodzony 29 września 1954 r. w Rymanowie. Pochodzi z parafii pw. św. Wawrzyńca w Rymanowie. Wyświęcony na kapłana 8 czerwca 1980 r. w Przemyślu. Jako wikariusz pracował w parafiach: Niebylec (obecnie diec. Rzeszowska), Przemyśl – Katedra i od 1986 roku w Izdebkach. Od 1 lipca 1990 roku jest proboszczem w Izdebkach.

Jest opiekunem: OP AK i Grup modlitewnych

Wikariusze

ks. Paweł Ostafiński

Pochodzi z parafii pw. św. Wawrzyńca w Dynowie. Wyświęcony na kapłana 27 maja 1995 r.  Od 25 sierpnia 2012 r. jest wikariuszem w Izdebkach.

Jest opiekunem: Grupy Trzeźwościowej, ministrantów, lektorów, scholi
Katechizuje: SP 2 w Izdebkach, Gimnazjum nr 1 w Izdebkach

ks. Paweł Pietryka

Pochodzi z parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Humniskach. Wyświęcony na kapłana 30 maja 2009 r. w Przemyślu. Od 25 sierpnia 2012 r. jest wikariuszem w Izdebkach.

Jest opiekunem: Oazy Dzieci Bożych i młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, Kręgu Domowego Kościoła, prowadzi parafialną katechezę przedmałżeńską
Katechizuje: SP 4 w Izdebkach, Gimnazjum nr 1 w Izdebkach

 

Proboszczowie i administratorzy parafii na przestrzeni lat

Kapłani rodacy i siostry zakonne