1. Rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy, czyli przedłużenie świętowania Zmartwychwstania Chrystusa na cały tydzień. Zapraszamy więc do wspólnej modlitwy przy Eucharystycznym stole w ciągu tygodnia. Po Mszach świętych wieczornych nowenna do Bożego Miłosierdzia. Z racji oktawy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2. Msze święte w Poniedziałek Wielkanocny będą odprawiane o godz. 800 , 930 i 1100.

3. Msze święte w ciągu tygodnia od wtorku będą odprawiane o godz. 700 i 1800. W Rudawcu Msza święta w poniedziałek o godz. 930, zaś w piątek o godz. 1700.

4. Od piątku do niedzieli w Łańcucie będzie miało miejsce XXXI Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej. Modlimy się za młodzież.

5. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca wraz ze swoimi nabożeństwami. Gdyby ktoś potrzebował  sakramentu pokuty można skorzystać przez cały tydzień przed Mszami świętymi.

6. Chorych z posługą sakramentalną i Komunią Świętą Wielkanocną odwiedzimy w tym miesiącu w następującym porządku:

- ks. proboszcz: w I piątek miesiąca od godz. 800,

- ks. wikariusz: w I piątek miesiąca od godz. 1300.

7. W przyszłą niedzielę (07.04.) po Mszach świętych do południa adoracja Eucharystyczna i zmiana tajemnic różańcowych. Prosimy, aby modlitwę różańcową przed sumą poprowadziła Róża św. Józefa.

8. Najbliższa niedziela jest Niedzielą w Oktawie Wielkanocy, czyli Bożego Miłosierdzia. Odpust w dekanacie w Turzym Polu. Zapraszamy w tym dniu na Godzinę Miłosierdzia: od godz. 1400 wystawienie Najświętszego Sakramentu przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego i adoracja indywidualna. Zapraszamy szczególnie członków Roży Miłosierdzia Bożego. O godz. 1500 wspólnie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Następnie będzie Msza święta.

9. W kaplicy Grobu Pańskiego znajduje się wystawa konkursowa dotycząca Wielkanocnej Pisanki, przygotowana przez dzieci z naszej szkoły podstawowej. Zapraszamy do obejrzenia.

10. Bóg zapłać za posprzątanie świątyni w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. O podjęcie nowego dyżuru sprzątającego prosimy rodziny od nr 481 do 500.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia Triduum Paschalnego i przygotowania świątyni do Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. W sposób szczególny: członkom Akcji Katolickiej, Rady Duszpasterskiej, Panu Prezesowi OSP w Izdebkach wraz z naszymi strażaczkami i strażakami, Panu Marcinowi za dyspozycyjność i ochocze podjęcie posług w trakcie nabożeństw, Panu Organiście, lektorom starszym i młodszym, ministrantom, Różom Różańcowym – za składane ofiary i podjętą adorację, panom stolarzom i majstrom, którzy pomagali przy dekoracji: Państwu Danucie i Jackowi Fil, p. Stanisławowi Teledze, p. Adamowi Zańko, a także wszystkim zaangażowanym w oprawę liturgii. Dziękujemy Chórowi Parafialnemu z panem Arturem na czele za uświetnienie swoim śpiewem naszych uroczystości. Wyrazy uznania i wdzięczności kierujemy pod adresem Pań: Joanny, Renaty i Anny – za wykonanie dekoracji Ciemnicy i Grobu, za ustrojenie kościoła kwiatami i wszelką pomoc okazywaną w minionym czasie przygotowania do Świąt w ciągu dnia i nocy. Za to oddanie, mimo rodzinnych i domowych obowiązków, i za poświęcenie tego czasu, byśmy tutaj mogli tak uroczyście świętować z serca dziękujemy. Bóg zapłać również wszystkim Parafianom i Gościom za obecność i ofiary.

12. W Wielkim Tygodniu na spotkanie z Chrystusem zmartwychwstałym udała się nasza parafianka śp. Leokadia Fil. Jej pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 1400. Pomódlmy się o nagrodę wieczną: Wieczny odpoczynek…

13. Błogosławionych i prawdziwie Jezusowych Świąt Wielkanocnych, wprowadzających radość i umacniających wiarę dla Was wszystkich: Chrystus zmartwychwstał!