1. Dziś niedziela środków społecznego przekazu – modlimy się za pracowników mediów, szczególnie katolickich. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Archidiecezjalne Radio Fara.

2. Msze święte w ciągu tygodnia o godz. 700 i 1800. Serdecznie zapraszamy.

3. Intencje mszalne.

4. W tym tygodniu obchodzimy: w środę (21.09.) święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w piątek (23.09.) wspomnienie św. Ojca Pio, prezbitera.

5. W środę od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu a przed Mszą świętą nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę prosimy Różę Niepokalanego Poczęcia NMP.

7. Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za troskę o kościół w minionym tygodniu. O podjęcie zobowiązań wobec naszej świątyni w tym tygodniu prosimy parafian od nr 81 do 100.

8. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania formacyjne:

- w czwartek (22.09.) po Mszy świętej wieczornej zebranie organizacyjne dla scholi parafialnej. Zaproszenie jest skierowane do tych, którzy już śpiewali jak i do tych, którzy zechcieliby swój głos ofiarować na chwałę Pana Boga,

- rozpoczynamy również nabór do chóru parafialnego. Zapraszamy młodzież i dorosłych, którzy chcieliby chwalić Pana Boga swoim głosem. Zapisywać się można u Pana Organisty a także u księży.

9. W sobotę (01.10.) odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do parafii pw. św. Marcina w Przysietnicy. Hasło Pielgrzymki: Wspólnota Żywego Różańca lekarstwem na czas wielkiego niepokoju, strapienia i rodzących się przeciwności. Na spotkanie do sąsiedniej parafii z oczywistych względów udamy się indywidualnie. Zachęcamy, aby jak najwięcej Sióstr i Braci wzięło udział w tym zgromadzeniu modlitewnym. Szczegółowy program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

10. W tym tygodniu odeszli od nas do wieczności: Janina Opalińska z Rudawca i Bronisław Woś z Izdebek. W ich intencji: Dobry Jezu a nasz Panie…

11. Niech codzienna wierność i uczciwość w małych rzeczach będzie wyrazem naszej wiary. Wszystkim parafianom i gościom życzymy spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia pracy.

roze_pielgrzymka2022_plakat