1. W tym tygodniu w środę (14.09.) obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w czwartek (15.09.) wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

2. W środę od godz. 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu, zaś o godzinie 1730 nabożeństwo drogi krzyżowej.

3. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w przyszłą niedzielę prosimy Różę Ofiarowania NMP.

4. Bóg zapłać wyznaczonym rodzinom za troskę o kościół w minionym tygodniu. O podjęcie dyżuru sprzątającego w tym tygodniu prosimy parafian od nr 61 do 80.

5. W następną niedzielę (18.09) – 3. niedzielę miesiąca – odbędzie się zbiórka na ogrzewanie.

6. W tym tygodniu odbędą się następujące spotkania formacyjne:

- w czwartek (16.09.) po Mszy świętej wieczornej zbiórka dla ministrantów a także dla tych, którzy chcieliby rozpocząć służbę przy ołtarzu jako kandydaci,

- w sobotę (17.09.) na Mszę świętą wieczorną zapraszamy dzieci i młodzież z racji ich patronalnego święta. Po Mszy świętej nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki z prośbą o opiekę i pomoc Bożą dla dzieci i młodzieży. Po Mszy świętej zapraszamy młodzież klas od VI do VIII, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania  na spotkanie organizacyjne. Proszę zabrać ze sobą indeksy. Spotkania zaczynamy zawsze Mszą świętą,

- w niedzielę (18.09.) po sumie w sali parafialnej spotkanie Rady Duszpasterskiej z Izdebek i Rudawca.

7. Pan Sołtys przypomina, że do czwartku (15.09.) odbierany będzie podatek, a także zaprasza mieszkańców sołectwa Izdebki na zebranie wiejskie, które odbędzie się w czwartek (15.09.) o godz. 1930 w Sali Domu Strażaka w Izdebkach. W porządku obrad m. in.: Pan Wójt przedstawi informacje o dotychczas wykonanych pracach na terenie sołectwa oraz o planowanych przedsięwzięciach.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy radosnych spotkań w gronie rodzinnym, które są przedłużeniem niedzielnego świętowania.