1. Od jutra 29 sierpnia – Msze św. w dni powszednie  będą  odprawiane o godz. 7.00 i 18.00.

2. W środę od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, Nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św.

3. W czwartek – 1 września – inauguracja roku szkolnego. Możliwość spowiedzi przez cały tydzień pół godziny przed Mszą św. Autobus szkolny będzie jeździł tak jak dotychczas: 7.10 wyjazd z Rudawca (dla tych dzieci możliwość spowiedzi), następnie Izdebki-Rzeki, Izdebki Góra. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.30. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Rozpocznijmy nowy rok szkolny z Bogiem.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. W pierwszy czwartek  Msza św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo pierwszoczwartkowe i modlitwy o powołania.

6. W pierwszy piątek spowiedź po południu od godz. 17.00. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe. Na Rudawcu spowiedź od godz. 16.00 i Msza święta.

7. Również w pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych. Ze względu na zmiany i to, że nie znamy parafii, bardzo prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu i pomoc.

8. Wyjazd na pielgrzymkę do Lichenia będzie miał miejsce w piątek 2 września o godz. 20.00. Zbiórka pielgrzymów przed kościołem.

9. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Składka zbierana podczas nabożeństw fatimskich będzie przeznaczana na paramenty liturgiczne do naszej świątyni i ich renowację.

10. W przyszłą niedzielę, pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy świętej o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych. O poprowadzenie modlitwy różańcowej prosimy Różę Matki Bożej Pięknej Miłości.

11. W związku z organizowanym rajdem i zamknięciem drogi Msza święta w Rudawcu w przyszłą niedzielę 4 września będzie odprawiana o godz. 8.00. Ze względu na odbywające się w przyszły weekend zawody dryftu droga przez serpentyny będzie zamknięta. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia.

12. W imieniu całej wspólnoty dziękujemy za posprzątanie i przystrojenie kościoła na niedzielę – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków w sobotę prosimy parafian od nr 1 do 20.

13. W minionym miesiącu na prace renowacyjne w kościele ofiarę złożyła: p. Krystyna Mikoś. Serdeczne Bóg zapłać.

14. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Buczkowicz z Izdebek i Ewelina Sadowska ze Zmiennicy, zapowiedź I.

15. Wszystkim parafianom i gościom, solenizantom najbliższych dni życzymy wielu łask Bożych. A dzieciom i młodzieży dobrego wykorzystania ostatnich dni wakacji.