1. Trwa miesiąc czerwiec poświęcony Bożemu Sercu. Po Mszach świętych wieczornych Litania do NSPJ, w środę o godz. 1730 wraz z nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w niedziele o godz. 1430.

2. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek (11.06.) św. Barnabę, apostoła, w środę (12.06.) bł. Męczenników: Stanisława Starowieyskiego, Katarzyny Faron i Towarzyszy, w czwartek (13.06.) św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła, w piątek (14.06.) bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.

3. Msze święte w ciągu tygodnia będą odprawiane o godz. 700 i 1800. W Rudawcu Msza święta we wtorek o godz. 1700.

4. W dniu 04.07. wyrusza z Brzozowa 44. Archidiecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Osoby, które chcą wziąć udział zapisują się na listę uczestników pielgrzymki u księdza przewodnika grupy, lub internetowo przez formularz na stronie: www.pielgrzymka.przemyska.plInformacje są dostępne także na afiszu w gablocie. Pielgrzymka to czas rekolekcji w drodze, modlitwa, śpiew, czas spędzony we wspólnocie. Zachęcamy do podjęcia tej formy modlitwy.

5. W zakrystii jest do nabycia 40 pamiątkowych albumów po beatyfikacji Rodziny Ulmów. Każda parafia według liczby mieszkańców dostała przydział od Caritasu. Koszt takiego albumu to 100 zł, a ofiara jest cegiełką na Dom Matki w Markowej. Może on stanowić prezent z różnych okazji.

6. Bóg zapłać za pełnienie dyżuru sprzątającego w minionym tygodniu, za złożoną ofiarę. O podjęcie nowego dyżuru sprzątającego prosimy mieszkańców numerów od 641 do 660. W przyszłą niedzielę zbiórka kopertowa na inwestycje parafialne.

7. O poprowadzenie modlitwy różańcowej w niedzielę przed sumą prosimy Różę Matki Bożej Różańcowej.

8. W tym tygodniu zapraszamy na Mszę świętą wieczorną i spotkanie:

- w poniedziałek (10.06.): skrutynium dla kandydatów do bierzmowania z klasy VIII, którzy w środę wybierają się na rekolekcje zamknięte do Dębowca. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

- we wtorek (11.06.): kandydatów na ministrantów,

9. Zapowiedzi przedślubne:

- Dawid Kopiec, nasz parafianin i Gabriela Rachwalska z Dydni, zapowiedź I.

10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Piotra Oleszko. Zaś pogrzeb śp. Janusza Czopora odbędzie się w środę o godz. 1300.  W ich intencji: Wieczny odpoczynek…

11. Św. Paweł zachęca nas byśmy się nie poddawali zwątpieniu ze względu na cierpienia i utrapienia obecne w świecie. Bóg jest nasza mocą, a my Jego braćmi jeśli pełnimy w życiu Jego wolę. Dobrej rodzinnej niedzieli.