1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Boże. Przypominamy, że przed kościołami jest przeprowadzona zbiórka ofiar na  Caritas. O godzinie 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do Mszy św. o godz. 16.00.

2. W środę zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu i nowennę. Początek o godz. 17.00.

3. Informujemy, że od przyszłej niedzieli – 18 kwietnia – ulega zmianie porządek Mszy św. odprawianych w niedzielę. Msze św. będą o godzinie: 8.00, 11.00 i 16.00. Nie będzie już Mszy św. o godz. 9.30. Msza św. o godz. 18.00 w sobotę w dalszym ciągu pozostaje jako Msza św. niedzielna.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za ofiary składana na potrzeby parafii podczas świąt – Bóg zapłać! Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O posprzątanie kościoła prosimy parafian z nr   621 – 640