W Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.2023 r. dzieci klasy IV naszej szkoły podstawowej dziękowały Panu Bogu za dary, które otrzymywały przez miniony rok. Z miłości do nich, rok temu, Pan Jezus po raz pierwszy dał im siebie pod postacią chleba. Dał im siebie, aby złączyli swoje życie z życiem Bożym. Dzisiejsza Eucharystia, w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, była przede wszystkim dziękczynieniem Bogu za pierwsze pełne uczestnictwo we Mszy świętej rok temu i za wszystkie Komunie święte w ciągu tego roku.

Prosiliśmy w ten dzień wspólnie Pana Boga, aby dał nam łaskę wytrwania w wierze aż do śmierci, by żyjąc każdego dnia w obecności Jezusa, każdy z nas stawał się coraz bardziej do Niego podobny.