Witamy serdecznie na stronie Parafii pw. Zwiastowania Pańskiego w Izdebkach!

Co można znaleźć na stronie? Przede wszystkim informacje – będziemy się starać, aby przedstawiać najważniejsze wydarzenia i aktualności z życia parafii. Zachęcamy zatem zarówno naszych Parafian, jak i wszystkich, którym Ziemia Izdebska jest nieobojętna do korzystania z naszej strony.
Oprócz dostarczania istotnych informacji z życia parafii, niniejsza strona ma także pełnić rolę formacyjną. Dlatego warto nieco po niej poszperać i wczytać się we wszystko, co katolik i parafianin wiedzieć powinien.
Strona została pomyślana tak, by była czytelna i jak najprostsza w obsłudze. Sądzimy, że poruszanie się po niej nie powinno sprawić kłopotów nawet mało doświadczonym internautom.
Oczywiście niniejsza strona jest pewną propozycją. Trudno w kilka dni przygotować spójny i kompletny serwis internetowy, niemniej postanowiliśmy już teraz dzielić się wszystkim, co znalazło się w tym miejscu. Stopniowo witryna będzie rozbudowywana i dopracowywana. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Jednocześnie będziemy wdzięczni za wszelką pomoc, uwagi i sugestie – zachęcamy do jej odwiedzania oraz współtworzenia – wystarczy skorzystać z formularza kontaktowego!