Aby dodać komentarz, skorzystaj z formularza kontaktowego.

Autor: Agnieszka | Opublikowano: 28 marca 2018

Temat: Godziny adoracji

Miło byłoby, aby na stronie pojawiały się rzeczy, które są wywieszone w gablocie, np. godziny adoracji przez poszczególne rejony. Strona bardzo przydatna, cieszę się, że są publikowane ogłoszenia. Pozdrawiam.

Autor: Bogumiła | Opublikowano: 29 października 2016

Na Waszej stronie znalazłam wiersz:
„Wspomóż, Panie, wiarą wolę
Setnym plonem czarną rolę
Ziaren deszcz i pług…”
Czy to jest wiersz czy piosenka, a jeśli piosenka to można ją śpiewać na jakąś znaną melodię lub gdzieś ją odsłuchać? Wspaniała na dożynki, no ale trzeba by śpiewać :)
Dziękuję za informację.

Autor: Magda | Opublikowano: 17 kwietnia 2015

Temat: Odp. dla Karola

Karolu – Twoi dziadkowie są pochowani na naszym cmentarzu parafialnym. Znałam ich bardzo dobrze. Pozdrawiam.

Autor: Karol | Opublikowano: 6 lutego 2015

Witam, poszukuje informacji o dziadkach którzy już niestety nie żyją. Jako dziecko przyjeżdżałem do nich do Izdebek, jednak rodzice się rozwiedli i wszelki kontakt z dziadkami oraz matką straciłem.Dziadkowie mieli na nazwisko Kosztyła-Babcia o ile dobrze pamiętam Józefa Kosztyła a Dziadek Józef Kosztyła. Chciałbym się dowiedzieć czy są oni pochowani na cmentarzu w Izdebkach???

Autor: Barbara | Opublikowano: 20 stycznia 2015

Witam. Szczęść Boże. Chciałam coś poczytać o miejscowości Izdebki, bo stąd pochodzi znajoma mi osoba i natrafiłam na adres parafii. Jestem pod wrażeniem tej strony. Świetnie zrobiona wizualnie, bardzo bogata w informacje, łatwa w obsłudze. Gratulacje. Sugeruje rozbudowę informacji o znanych postaciach miejscowości o bardziej współczesne osoby. Serdecznie pozdrawiam. Piękne te Izdebki. Mają taką zaskakującą historię. Świątynia wspaniała, cudownie usytuowana.

Autor: Grzegorz | Opublikowano: 4 października 2014

Prośba o modlitwę. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Czy mógłbym prosić o modlitwę w następującej intencji:
O łaskę wiary dla mnie i o wyzwolenie mnie od wszelkiego złego?
Grzegorz

Autor: Agata | Opublikowano: 24 października 2013

Witam serdecznie. Bardzo cieszę się, że znów ktoś zajął się prowadzeniem strony internetowej naszej parafii. Mam małą uwagę do Admina- mianowicie, aby na stronce ukazywały się na bieżąco zdjęcia z różnych uroczystości parafialnych takich jak jubileusz 420- lecia parafii, pielgrzymki, odpusty, itd.

Autor: Agnieszka | Opublikowano: 26 września 2013

Cieszę się bardzo, że znowu możemy zasięgnąć online informacji o naszej parafii. Mam małą sugestię do Admina – nie wiem czy dobrze szukałam, ale nie znalazłam na stronie numeru rachunku bankowego. Czy taka informacja mogłaby się pojawić na stronie?