1. We wtorek 18.09 przypada święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona dzieci i młodzieży. Na Mszę św. wieczorną o godz. 1800 zapraszamy dzieci i młodzież naszej parafii, by mogli oddać cześć swemu patronowi.

2. W środę o godz. 1800 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

3. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (tzw. Suche Dni Jesienne).

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 21 – 40. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 1-20 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800

6 W ostatnią sobotę września, 29.09, organizowana jest Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Kalwarii Pacławskiej. Przez półtora  tygodnia, do środy 26.09, można się zapisywać w zakrystii na tę pielgrzymkę, a dokładne informacje o wyjeździe podane będą we wspomnianą środę.