Czcigodny Księże Proboszczu!

Dzień Imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić Ci wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej wspólnocie.

Na początku jednak chcemy wyrazić naszą wdzięczność Panu Bogu za Twoją obecność w naszej parafii. Dziękujemy, że jesteś naszym duszpasterzem i przybliżasz nas do Niego.

Dziękujemy za gospodarską dbałość o obiekty naszej parafii. Dziękujemy za uśmiech, życzliwość  i przewodnictwo duchowe.

Zapewniając Cię o wdzięczności, pragniemy złożyć Ci życzenia prawdziwej, apostolskiej odwagi i pokornej zgody na Boże plany.

Życzymy Ci, drogi Księże Proboszczu, aby dobry Bóg obdarzył Cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego.

Niech Jezus Chrystus obdarza Cię wszelkimi łaskami, niech daje Ci siły w głoszeniu Słowa Bożego i prowadzeniu parafii, a Matka Najświętsza niech Cię zawsze ma w swojej opiece.

Wierzymy, że św. Józef, Twój Patron, będzie wypraszał Ci u Pana Boga wszystkie potrzebne dary, a ludzka życzliwość będzie towarzyszyć każdemu dziełu, które będziesz podejmował, a Twoje wysiłki niech przełożą się na ogrom skarbów zgromadzonych w niebie.

Szczęść Boże!

imieniny