1. W środę o godz. 17.00 będzie nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św., w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

2. W przyszłą niedzielę obchodzimy I Światowy Dzień Ubogich ogłoszony przez Ojca św. Franciszka – czytane będzie Orędzie Papieża z tej okazji. Taca będzie przeznaczona na pomoc dla Domu Księży Emerytów „Emaus” w Korczynie. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Matki Kościoła.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 521-540. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 501-520 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60 zł na remont kaplicy cmentarnej.

4. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o 17.00

5. W minionym tygodniu ofiary na remont kaplicy cmentarnej złożyli: po 200 zł – Wójtowicz Stanisław nr 459A, anonimowa; po 100 zł – Pecka Czesław i Dobosz Marian.

Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

6. Nadal jeszcze można składać kartki wypominkowe wraz z ofiarą w zakrystii.

7. Prosimy zapisanych na pielgrzymkę do Częstochowy, aby najpóźniej do wtorku wpłacili 70 zł. Jest już komplet, ale też kilka osób oczekujących, którzy zajmą miejsce tych, którzy do wtorku nie wpłacą tej kwoty. Przypominamy, że wyjazd pielgrzymów będzie sprzed kościoła w piątek o godz. 23.00.