1. Jutro, w poniedziałek 11.11, przypada Święto Niepodległości naszej Ojczyzny. O godz. 1600 będzie Msza św., w czasie której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i dziękować Bogu za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Po Mszy św. udamy się w procesji do Grobu Nieznanego Żołnierza, gdzie polecać będziemy Bogu tych naszych rodaków, którzy oddali życie za Ojczyznę. Na Mszę św. zapraszamy poczty sztandarowe OSP w Izdebkach i naszej szkoły. Uroczystość przy Grobie Nieznanego Żołnierza zakończy modlitwa w intencji Ojczyzny i odśpiewanie hymnu „ Boże coś Polskę…”

2. W środę o godz. 1700 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona a pomoc dla Księży Emerytów oraz dla Domu Księży Emerytów „Emaus” w Korczynie.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 521-540. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 501-520 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 80 zł na prace przy kościele.

5. Przez cały tydzień, oprócz poniedziałku i wtorku. Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700. W poniedziałek Msze św. rano o 700 i wieczorem o 1600. We wtorek Msza św. będzie rano o godz. 700, ale wieczorem, ze względu na spotkanie księży z Ks. Abpem Szalem w Sanoku, Msza św. będzie o godz. 1800. Po Mszy św. wieczornej od wtorku do soboty odmawiać będziemy Koronkę do Miłosierdzia Bożego za zmarłych polecanych w wypominkach. Nadal jeszcze można składać kartki wypominkowe wraz z ofiarą w zakrystii.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace w kościele złożyli:

• 1000 zł na konto parafialne Janina Lubecka z Legnicy
  • Po 200 zł – z nr 384 B, z nr 492 oraz na konto parafialne Janik Piotr i Ewa
  • Po 100 zł – z nr 56, Zawada Maria, z nr 530, z nr 610

Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji informujemy, że przywieziono już nowe ławki do przedsionka kościoła i zamówiona już została wykładzina dywanowa na te ławki.