1. Przypominamy, że dziś o 14.00 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole.

2. Wprawdzie Święto Niepodległości przypada w piątek, ale w naszej parafii czcić je będziemy w środę 9 listopada. O 16.00 będzie Msza św. w czasie której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i dziękować będziemy Bogu za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Jeżeli będzie sprzyjająca pogoda, po Mszy św. udamy się w procesji do Grobu Nieznanego Żołnierza, gdzie polecać będziemy Bogu tych naszych rodaków, którzy oddali życie za Ojczyznę. Po modlitwie przy Grobie Nieznanego Żołnierza wszyscy uczestnicy tej uroczystości zaproszeni są do budynku Gimnazjum na okolicznościową akademię i śpiew pieśni patriotycznych.

3. W piątek, 11.11, przypada wspomnienie św. Marcina – odpust w Przysietnicy, gdzie Suma odpustowa będzie o 11.00. Z racji Święta Niepodległości, na mocy dyspensy Ks. Abpa, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed prymarią śpiewać będzie róża MB Zielnej. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na spłatę kredytu, prosimy więc o hojniejsze niż zwykle ofiary.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 181-200. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 161-180 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. W poniedziałek i wtorek Msza św. będzie o 17.00, w środę Msze św. będą o 7.00 i 16.00, w pozostałe dni o 7.00 i 17.00

7. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 250zł – anonimowa, po 200zł – Owsiany Marian nr 316, Mikoś Krystyna, Serafin Eugeniusz, Wójtowicz Czesława, z nr 460, z nr 645, z nr 667a i anonimowa, po 100zł – z nr 60, z nr 105, Śmigiel Stanisław, z nr 281, Sura Tadeusz, po 50zł – Szuba Michał z Krakowa, Szuba Franciszek z Łęcznej. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i składać wraz z ofiarą w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.