1. Przypominamy, że dziś o godz. 14.00 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole

2. W środę, ze względu na spotkanie Księży z Ks. Abpem w Sanoku, godzinę później, a więc o godz. 18.00 będzie Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. Wprawdzie Święto Niepodległości przypada w sobotę, ale w naszej parafii czcić je będziemy w piątek 10 listopada. O godz. 16.00 będzie Msza św., w czasie której będziemy modlić się w intencji Ojczyzny i dziękować będziemy Bogu za wielokrotnie odzyskiwaną niepodległość. Po Mszy św. udamy się w procesji do Grobu Nieznanego Żołnierza, gdzie polecać będziemy Bogu tych naszych rodaków, którzy oddali życie za Ojczyznę. Po modlitwie przy Grobie Nieznanego Żołnierza wszyscy uczestnicy tej uroczystości zaproszeni są do budynku Szkoły na okolicznościową akademię i śpiew pieśni patriotycznych.

4. W sobotę 11.11 przypada wspomnienie św. Marcina – odpust w Przysietnicy, gdzie suma odpustowa będzie o godz. 11.00

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża M.B. Królowej Polski. Taca przeznaczona będzie na remont kaplicy cmentarnej.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 501-520. „Bóg zapłać” parafianom z nr. od 481-500 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 120 zł na remont kaplicy cmentarnej.

7. Przez cały ten tydzień, oprócz środy i piątku Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00, w środę rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00, a w piątek rano o 7.00 i wieczorem o godz. 16.00

8. Ponieważ zapłacone zostały prace na cmentarzu, dlatego odtąd ofiary przeznaczać będziemy na remont kaplicy cmentarnej. W minionym tygodniu ofiary te złożyli: 400zł – dr Zygmunt Fal z Wrocławia, po 200zł – z nr 58, anonimowa, oraz na konto parafialne Anna Zawadzka nr 430, 150zł – nr 588, po 100zł – z nr 78, Ostafiński Krzysztof, z nr 281, anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.

10. Organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Częstochowy i Krakowa – Łagiewnik. Wyjazd byłby w piątek 17.11 o godz. 23.00, powrót w sobotę w późnych godzinach wieczornych. Koszt pielgrzymki 70 zł. Można zapisywać się w zakrystii do środy 15.11 włącznie, wpłacając 70 zł. Organizatorem i przewodnikiem pielgrzymki jest ks. Paweł.