1. Podczas ostatnich nabożeństw październikowych adorować będą następujące róże: w poniedziałek – MB Różańcowej, we wtorek – Niepokalanego Poczęcia NMP, w środę – Św. Rodziny, w czwartek – MB Gromnicznej, w piątek – MB z Lourdes.

2. W sobotę 1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Gromnicznej. Przed południem Msze św. będą o godz. 8.00 i 11.00. O godz. 14.00 w kościele będzie Msza św. za zmarłych parafian z kazaniem okolicznościowym. Po tej mszy wyruszy na cmentarz procesja żałobna – prosimy, by wszyscy brali w niej udział, zwłaszcza na cmentarzu, przez skupienie i modlitwę. Po procesji będzie poświęcenie nowych nagrobków. W Uroczystość Wszystkich Świętych w godz. 8.00 – 16.00 radni parafialni przed cmentarzem prowadzić będą zbiórkę pieniędzy na wyposażenie Domu Przedpogrzebowego – prosimy zarówno parafian, jak i gości o składanie dobrowolnych ofiar na ten cel. Przez cały miesiąc listopad można zyskiwać odpusty za zmarłych nawiedzając cmentarz i modląc się tutaj za zmarłych. Od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, w pozostałych dniach cząstkowy. Ponieważ jednym z warunków zyskania odpustu jest przyjecie Komunii św. zapraszamy do korzystania z Sakr. Pokuty już od jutra.

3. W niedziele przypada Dzień Zaduszny – dzień szczególnej modlitwy za zmarłych. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB z Lourdes. Po każdej Mszy św. odmawiać będziemy Różaniec za zmarłych. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – róża św. Józefa, a po Mszy św. popołudniowej o godz. 16.00 – róża św. Jana z Dukli. O godz. 14.00 będzie odprawiona procesja żałobna na cmentarzu na dole.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 181-200, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 161-180 za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę 40zł na potrzeby kościoła.

5. W poniedziałek, środę i piątek Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00, we wtorek i czwartek Msze św. odprawione będą rano o 7.00 i wieczorem o 17.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: po 200zł – z nr 279, Gładysz Stanisław nr 312, anonimowa, po 100zł – organ an nr 44, szerszeń Mieczysława nr 249, z nr 262a, z nr 680, Wanda Kochanowicz z Rzeszowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Dom Przedpogrzebowy został już poświęcony, ale pozostały dwa długi do spłacenia: 1-szy dług to reszta wynagrodzenia za wykonane prace dla Firmy „Fran-bud”, 2-gi dług to spłata podjętego kredytu bankowego w comiesięcznych ratach. Na wszystko potrzebne będą pieniądze. Dlatego Rada Parafialna na ostatnim zebraniu, że każda rodzina parafii powinna jeszcze złożyć ofiarę 200zł i to w możliwie, jak najkrótszym czasie, by można było jak najszybciej te długi spłacić. Dlatego prosimy o te ofiary nie czekając na przyszły rok, ale już od najbliższego tygodnia. Będzie to już ostatnia tak wysoka ofiara. Począwszy od listopada taca w każda drugą niedzielę miesiąca będzie taca przeznaczoną na spłatę kredytu bankowego, a po jego spłaceniu na różne  prace parafialne. Dom Przedpogrzebowy po poświeceniu może już funkcjonować, a jego gospodarzem będzie grabarz – Pan Zbigniew Szpiech. Rada parafialna zdecydowała, że nie będzie opłat za Dom Przedpogrzebowy przy pogrzebie, jego funkcjonowanie będzie wspólną troską wszystkich parafian, dlatego przy podatku będziemy odtąd wpłacać na fundusz cmentarny 20zl. Trzeba będzie bowiem opłacić prąd, gaz i wodę w Domu Przedpogrzebowym, udział wszystkich parafian w tych kosztach jest sprawiedliwy i solidarny.

7. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wspominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w miesiącu listopadzie.