1. Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. Przypominamy też, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Meksyku.

2. W poniedziałek przypada rocznica święceń biskupich Ks. Abpa Seniora Józefa Michalika – módlmy się w jego intencji.

3. W środę przypada święto św. Łukasza ewangelisty – módlmy się w intencji służby zdrowia.

4. W czwartek wspominamy bł. Jerzego Popiełuszkę, kapłana i męczennika.

5. W sobotę pielgrzymka członków Dzieła Pomocy Powołaniom do Archikatedry, ale zaproszeni są wszyscy zatroskani o powołania.

6. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – M.B. Nieustającej Pomocy, wtorek – M.B. Częstochowskiej, środa – M.B. Bolesnej; czwartek – Zwiastowania Pańskiego, piątek – M.B. Różańcowej, sobota – Niepokalanego Poczęcia NMP.

7. W przyszła niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną, która rozpocznie Tydzień Misyjny. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża M.B. Gromnicznej. O godz. 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie Akcja Katolicka, a po nim Msza św. Taca przeznaczona na misje św.

8. O przeprowadzeni porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 441-460. „Bóg zapłać” parafianom z nr 421-430 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 55 zł na potrzeby kościoła.

9. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 17.00 z nabożeństwem różańcowym.

10. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200 zł – Telega Kazimierz, z nr. 239, z nr. 283a, Szuba Mieczysław, Maniawski Bolesław, z nr. 677, anonimowa; po 100 zł – Potoczna Janina nr 178, z nr. 235, Dymnicki Bolesław, Barć Czesław, Baran Krzysztof nr 683. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na remont kaplicy cmentarnej wyniosła 2360 zł i kwota ta została wpłacona na konto parafialne.