Facebook parafii
logo galeria
Wiadomości parafialne
Program duszpasterski 2019/22
logo galeria
Program duszpasterski 2017/19
logo galeria
Program duszpasterski 2013/17
logo galeria
Galeria
logo galeria
Archiwa

1. Dziś o 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. Przypominamy, że dziś z okazji Dnia Papieskiego po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na stypendia dla uzdolnionej młodzieży pochodzącej z biednych rodzin.

2. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – Zwiastowania Pańskiego, wtorek – MB Królowej Polski, środa – Matki Kościoła, czwartek – Niepokalanego Serca NMP, piątek – MB Nieustającej Pomocy, sobota – Korona Miłosierdzia Bożego, niedziela o 15.30 – św. Józefa.

3. W piątek 16.10 przypada rocznica świeceń biskupich ks. abpa Józefa Michalika – modlimy się w tym dniu w intencji naszego Arcypasterza.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną, która rozpocznie Tydzień Misyjny. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej. Taca będzie przeznaczona na potrzeby misji.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 461-480. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 441-460 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

6. W sobotę Msze św. będą o 7.00 i 17.00, w pozostałe dni Msza św. będzie o 17.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: po 200zł – Gładysz Czesław nr 99, Ogrodnik Stanisław nr 423, Wojtowicz Krzysztof nr 516, z nr 592, anonimowa, po 100zł – Oleszko Bolesław, Zawada Maria, Szerszeń Maria nr 189, z nr 532. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W przyszłą niedzielę po Sumie w Sali Domu Parafialnego będzie zebranie Rady Parafialnej. Ponieważ omawiane będą ważne sprawy i rozdawane będą listy rejonów, prosimy wszystkich radnych o niezawodne przybycie.

9. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w miesiącu listopadzie.

baner rodzina