1. Dziś o godz. 1530 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św.

2. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże:

• w poniedziałek – MB Nieustającej Pomocy
  • we wtorek – MB Szkaplerznej
  • w środę – MB Zielnej
  • w czwartek – MB Częstochowskiej
  • w piątek – Ofiarowania NMP
  • w sobotę – MB Bolesnej

3. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy kolejny Dzień Papieski, który będziemy przeżywać pod hasłem „Wstańmy, chodźmy”. Po wszystkich Mszach św., przed kościołem, zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin. O godz. 1530 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Józefa, a po nim Msza św. Ponieważ będzie to druga niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na dalsze prace przy kościele.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 421-440. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 401-420 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Od poniedziałku do piątku Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 1700, natomiast w sobotę rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1700.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli:

• 250 zł – rodzina z USA
  • Po 100 zł – z nr 680, Baran Krzysztof nr 683

Za te ofiary  składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. W środę po nabożeństwie różańcowym w Sali Parafialnej będzie spotkanie dla rodziców dzieci kl. III.

Słowo Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski przed wyborami parlamentarnymi