1. Dziś o 13.30 będzie pogrzeb zm. Karoliny Kuncio.

2. Trwa miesiąc październik – jeszcze raz serdecznie zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. Przypominamy, że dziś nabożeństwo różańcowe o 15.30, a po nim Msza św. począwszy od jutra Msza św. wieczorna w dni powszednie będzie o 17.00.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej, w sali domu parafialnego będzie spotkanie członków Stowarzyszenia trzeźwościowego „Iskierka Nadziei”. Przypominamy, że członkami tego Stowarzyszenia są również członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, których serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

4. W środę po Mszy św. wieczornej w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

5. W pierwszy czwartek miesiąca spowiedź św. od 16.30.

6. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. O 16.00 będzie spowiedź św., a o 17.00 Msza św. z nabożeństwem różańcowym.

7. W sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III szkół podstawowych wraz z rodzicami, bowiem na początku tej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia różańców i wręczenie ich dzieciom.

8. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – MB Gromnicznej, wtorek – MB z Lourdes, środa – Zwiastowania Pańskiego, czwartek – MB Królowej Polski, piątek – Matki Kościoła, sobota – MB Nieustającej Pomocy.

9. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny Dzień Papieski. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Bolesnej. Taca przeznaczona będzie na spłatę kredytu, prosimy więc o hojniejsze niż zwykle ofiary. O 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP, a po nim Msza św. Po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która pomaga uzdolnionej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin.

10. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 81-100. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 61-80 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

11. Prze cały tydzień, oprócz wtorku i piątku, Msze św. będą o 7.00 i 17.00. We wtorek i piątek Msza św. będzie o 17.00.

12. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 161, Najdecki Zbigniew, Tomoński Henryk, Bulanda Dariusz, z nr 570a, z nr 633, po 100zł – z nr 368, Ogrodnik Piotr nr 423a, Blama Marian, Bobola Zdzisława. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.