1. Ponieważ we wtorek rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe, dlatego począwszy od jutra Msza św. wieczorna będzie już o godz. 17.00. Od wtorku po Mszy św. wieczornej będzie nabożeństwo różańcowe, a w niedzielę o 15.30 i tak przez cały październik. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych przypominając, że za odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny lub cząstkowy. We wtorek po nabożeństwie różańcowym dzieci szkół podstawowych otrzymają specjalne plansze, na których naklejać będą obrazki, które otrzymywać będą po nabożeństwie różańcowym każdego dnia. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: we wtorek – Niepokalanego Poczęcia, w środę – Św. Rodziny, w czwartek – MB Gromnicznej, w piątek – MB Z Lourdes, w sobotę Akcja Katolicka i w niedzielę o 15.30 – św. Jana z Dukli.

2. W pierwszy czwartek spowiedź św. od godz. 16.30.

3. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 16.00.

4. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca, bowiem po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym będzie zmiana tajemnic różańcowych.

5. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą października będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Częstochowskiej. Po Prymarii adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego, a po Sumie – MB Królowej Polski. Na Sumę zapraszamy szczególnie dzieci z kl. II szkół podstawowych wraz z rodzicami, na początku bowiem tej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia różańców i wręczenie ich dzieciom. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu. W przyszłą niedzielę będzie dzień solidarności z ofiarami wojny w Syrii, poprzez ogólnopolską modlitwę i zbiórkę do puszek po wszystkich Mszach św. przed kościołem.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 441-460. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 421-440 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 35 zł na potrzeby kościoła.

7. Przez cały ten tydzień, z wyjątkiem czwartku, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 17.00. W czwartek Msze św. będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o 17.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Telega Kazimierz, Gładysz Janusz nr 388b, z nr 423, Kopacki Mieczysław, Barć Mieczysław, Helon Czesław nr 681, po 100 zł – Potoczny Jan nr 112, Gładysz Jan nr 159, Kaszowski Wojciech, Barć Czesław, Owsiany Bogusław nr 647. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. W środę po nabożeństwie różańcowym w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

10. W przyszłą niedzielę po Prymarii będzie kolejna parafialna katecheza przedmałżeńska.