1. We wtorek początek nabożeństw różańcowych. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w tych nabożeństwach, a tych, którzy będą przeszkodzeni, do odmawiania różańca w rodzinach lub indywidualnie. Przypominamy, że za odmówienie różańca zyskuje się odpust zupełny lub cząstkowy Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, która począwszy od jutra będzie o godz. 1700, a w niedzielę o godz. 1530.

2. W pierwszy czwartek spowiedź św. o godz. 1630.

3. W pierwszy piątek przed południem, księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 1600.

4. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o godz. 1700 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. i nabożeństwie różańcowym będzie zmiana tajemnic różańcowych.

5. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: we wtorek – św. Rodziny, w środę – MB Gromnicznej, w czwartek – Zwiastowania Pańskiego, w piątek – MB Królowej Polski, w sobotę – Matki Kościoła.

6. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po sumie – róża Niepokalanego Serca NMP, i na nabożeństwie różańcowym o godz. 1530 _ róża św. Jana z Dukli. Na sumę zapraszamy szczególnie dzieci z kl. III szkoły podstawowej wraz z rodzicami, bowiem na początku tej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia różańców i wręczenia ich dzieciom. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 401-420. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 381-400 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 90 zł na pracę przy kościele.

8. Przez cały ten tydzień Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1700.

9. „Bóg zapłać” za ofiarę 200 zł, którą na prace przy kościele złożyła na konto parafialne Zofia Gładysz nr 85. Do tej pory złożono 234 ofiary, a więc nadal ani połowa parafian. Nic więc dziwnego, że brakuje pieniędzy na opłacenie zamierzonych prac w przygotowaniu naszego kościoła na przyszłoroczny Jubileusz 100-lecia jego poświęcenia.

10. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w Sali Parafialnej będzie spotkanie rodziców i dzieci z kl. III szkoły podstawowej w ramach przygotowania do I Komunii św.

11. Ponieważ ks. Piotr wyjeżdża na rekolekcje, we wtorek nie będzie zbiórki ministranckiej i we czwartek spotkania Oazy Dzieci Bożych.

12. W środę po nabożeństwie różańcowym w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

13. W sobotę w Strachocinie będzie Kongres Biblijny dla parafii archiprezbiteratu sanockiego, do którego i my należymy. Ks. Prałat Niżnik serdecznie zaprasza jak najwięcej przedstawicieli z każdej parafii. Początek spotkania o godz. 1000.