1. Ponieważ w środę rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe, dlatego od jutra Msza św. wieczorna będzie o 17.00. Od środy po Mszy św. wieczornej będzie nabożeństwo różańcowe, a w niedzielę o 15.30 i tak przez cały październik. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych przypominając, że za odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny lub cząstkowy. W środę dzieci szkół podstawowych otrzymają specjalne plansze, na których naklejać będą obrazki, które otrzymywać będą każdego dnia po nabożeństwie różańcowym. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: w środę – Zwiastowania Pańskiego, czwartek – MB Królowej Polski, piątek – Matki Kościoła, sobotę – MB Nieustającej Pomocy.

2. Jutro przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. W pierwszy czwartek października wspominamy Aniołów Stróżów. Od godz. 16.30 będzie spowiedź św.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu od 16.00 spowiedź św.

5. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. i nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą października będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Ofiarowania NMP. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – Niepokalanego Serca NMP, a na nabożeństwie różańcowym o godz. 15.30 róża MB Szkaplerznej. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Sem. Duch. w Przemyslu.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 101-120, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 81-100 za przygotowanie kościoła na niedzielę.

8. W poniedziałek, środę i sobotę Msza św. będzie wieczorem o 17.00, w pozostałe dni Msze św. będą rano o godz. 7.00 i wieczorem o godz. 17.00.

5. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli:, po 200zł – Gładysz Stanisław nr 53, z nr 73, z nr 176, Szerszeń Janina nr 203, z nr 232, Potoczny Janusz nr 286, Owsiany Henryk nr 315, Gwizdała Stanisław nr 330, Serwatka Kazimierz, Gładysz Zdzisław nr 528, Fal Józef nr 651, anonimowa; 160 zł – parafianie z nr 81-100; po 100zł – z nr 56, Dziuban Maria, Telega Helena nr 306, z nr 393, Nowak Waldemar, Starzyk Maria nr 489, Mistecka Stanisława, Żelaznowska Anna, Owsiany Stanisław nr 654, Mazur Józef nr 626, z nr 680, anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Ofiary zebrane w rejonach będą ogłaszane w przyszłą niedzielę. Wtedy też przedstawimy podsumowanie końcowe.

10. W środę po nabożeństwie różańcowym w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.