1. Ponieważ w czwartek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, dlatego od jutra Msza św. wieczorna będzie o 17.00. Od czwartku po Mszy św. wieczornej będzie nabożeństwo różańcowe, a w niedzielę o 15.30 i tak przez cały październik. Zachęcamy wszystkich parafian do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych przypominając, że za odmówienie różańca można zyskać odpust zupełny lub cząstkowy. W czwartek po nabożeństwie różańcowym dzieci szkół podstawowych otrzymają plansze, na które naklejać będą obrazki, które będą otrzymywać każdego dnia po nabożeństwie. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: czwartek – MB Szkaplerznej, piątek – MB Zielnej, sobota – MB Częstochowskiej, niedziela o 15.30 – MB Różańcowej.

2. We wtorek przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie z rodzicami młodzieży gimnazjalnej kl. III w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.

4. W pierwszy czwartek października wspominamy św. Teresę od Dzieciątka Jezus. Od 16.30 będzie spowiedź św.

5. W pierwszy piątek wspominamy Świętych Aniołów Stróżów. Przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od 16.00.

6. W pierwszą sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca, bowiem po Mszy św. i nabożeństwie będzie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą października, będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Nieustającej Pomocy. Po Prymarii adorować będzie róża MB Siewnej, a po Sumie – róża MB Bolesnej. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 421-440. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 401-420 za przygotowanie kościoła na tę. niedzielę i ofiarę 25zł na potrzeby kościoła.

9. W czwartek i piątek Msza św. będzie o 17.00, w pozostałe dni Msze św. będą o 7.00 i 17.00.

10. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 300zł – z nr 181, po 200zł – z nr 111, z nr 318, Gładysz Andrzej nr 345, Cieśla Leonia, Harmasz Roman, Kowalczyk Maria nr 494, anonimowa, 100zł – Owsiana Krzysztofa nr 283, z nr 645. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. W sobotę, 10.10, odbędzie się Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w jarosławskiej kolegiacie. Jest organizowany wyjazd dekanalny. Z każdej parafii naszego dekanatu mogą jechać 3 małżeństwa. Dlatego prosimy o zgłoszenie się w tym tygodniu 3 małżeństw, które chciałyby uczestniczyć w tej pielgrzymce.