1. Dziś o 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe, a po nim Msza św. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na ukończenie Domu Ulgi w Cierpieniu im. św. Jana Pawła II w Jarosławiu.

2. We wtorek przypada święto św. Łukasza – modlimy się w intencji służby zdrowia.

3. W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II – po nabożeństwie różańcowym będzie ucałowanie relikwii świętego.

4. Na nabożeństwach różańcowych w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – Św. Rodziny, wtorek – MB Gromnicznej – MB z Lourdes, czwartek – Zwiastowania Pańskiego, piątek – MB Królowej Polski, sobota – Matki Kościoła.

5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Niedzielę Misyjną, która rozpocznie Tydzień Misyjny. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Ofiarowania NMP. O 15.30 będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Jana z Dukli, a po nim Msza św. Taca będzie przeznaczona na potrzeby misji.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 121-140. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 101-120 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60zł na potrzeby kościoła.

7. Prze cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 17.00

8. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – Gładysz Jan nr 146, Kowalczyk Augustyn, z nr 514, z nr 532, Owsiany Zbigniew nr 657, anonimowa, po 100zł – z nr 18, z nr 96, z nr 97, z nr 155, z nr 189, z nr 393, Mistecka Maria nr 550, Potoczny Antoni nr 567, Owsiany Stanisław nr 654, Helon Czesław nr 681 oraz za rok 2015 200zł – Oleszko Robert nr 256. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na spłatę kredytu wyniosła 2030 zł i została zapłacona kolejna rata w wysokości 2550 zł.

9. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie miała miejsce niezwykła uroczystość. O 13.00 w naszym kościele będzie koncelebrowana Msza św. jako wotum wdzięczności za 150 lat Kół Gospodyń Wiejskich na ziemiach polskich. W tej Mszy św. uczestniczyć będą delegacje Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu brzozowskiego oraz zaproszeni goście przez Starostę Brzozowskiego i Wójta Gminy Nozdrzec. Po Mszy św. będzie przemarsz do Domu Strażaka, gdzie będzie dalszy ciąg uroczystości.

10. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i składać wraz z ofiarą w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w listopadzie.