1. W środę 18.09 przypada święto Św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona dzieci i młodzieży. Dlatego dzieci i młodzież naszej parafii zapraszamy w poniedziałek, wtorek i środę na Mszę św. wieczorną o godz. 1800, a obowiązkowo w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania kl. VI, VII i VIII. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (tzw. Suche Dni).

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 361 – 380. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 341-360 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 90 zł na prace przy kościele.

4. Od poniedziałku do czwartku Msze św. odprawiane będą rano o godz. 700, oraz wieczorem o godz. 1800, natomiast w piątek i sobotę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800.

5. W minionym tygodniu ofiary na pracę przy kościele złożyli: po 100zł – z nr 263 i anonimowa Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że taca z ubiegłej niedzieli na prace przy kościele wyniosła 2.300 zł i kwota ta została wpłacona na konto parafialne.

6 W ostatnią sobotę września, 28.09, organizowana jest Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Przez półtora tygodnia, do środy 25.09, można zapisywać się w zakrystii na tę pielgrzymkę, a dokładne informacje o wyjeździe podane będą we wspomnianą środę.