1. W środę o godz. 1800 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

2. W piątek o godz. 2000 wyrusza z naszej parafii autokarowa pielgrzymka do Lichenia. O godz. 1945 będzie spowiedź św. pielgrzymów i Komunia św., a potem ich pożegnanie.

3. W sobotę przypada święto Podwyższenia Krzyża Św. – odpust w Warze, gdzie suma odpustowa będzie o godz. 1100. W całej naszej Archidiecezji w tym dniu przeprowadzana będzie inicjatywa modlitewna pod hasłem „ Z różańcem pod krzyżem”. Dlatego wszystkich parafian zapraszamy na Mszę św. wieczorną o godz. 1800, w czasie której oddawać będziemy cześć Krzyżowi Świętemu. Po Mszy św. udamy się w procesji przed kościół do krzyża misyjnego, gdzie odmówimy cześć bolesną różańca św. wraz z rozważaniami w następujących intencjach: wynagrodzenia za wszelkie grzechy zobojętnienia w wierze raniące Chrystusa i Jego Kościół , polecać będziemy Panu Bogu sprawę powołań Archidiecezji oraz jedność w rodzinach, parafiach i Ojczyźnie. Wszyscy włączmy się w ten łańcuch diecezjalnej modlitwy.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy niedzielę środków społecznego przekazu – modlić się będziemy za pracowników mediów, szczególnie katolickich, a taca będzie przeznaczona na Archidiecezjalne Radio FARA.

5 O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 341 – 360. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 321-340 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 85zł na prace przy kościele.

6. W poniedziałek, wtorek i środę Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 1800, w pozostałe dni Msze św. będą odprawiane rano o godz. 700 oraz wieczorem o godz. 1800.

7. w minionym tygodniu ofiarę na pracę przy kościele złożyli: 200 zł – z nr 651, poo 100 zł z nr 588 i z nr 623.

Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.