1. Od jutra – 31 sierpnia – Msze św. będą w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.

2. W związku z wprowadzeniem Mszy św. o godz. 7.00 intencje mszalne będą dwie rano i dwie popołudniu. Bardzo prosimy o wyrozumiałość odnośnie zmian, ale jest to jedyny sposób uporządkowania sytuacji z odprawianiem intencji mszalnych, których jest tak dużo do odprawienia, że pierwsze wolne terminy zaczynają się we wrześniu 2021 roku. Na jakiś czas zawieszamy zbieranie składki na Mszach św. pogrzebowych. Jeżeli będzie sobie ktoś życzył złożyć ofiarę z tej okazji na stoliku przy wyjściu będzie wystawiony koszyk. Złożone ofiary będą przeznaczone na potrzeby parafii.

3. We wtorek – 1 września – inauguracja roku szkolnego. Od godz. 8.00 będzie możliwość spowiedzi. Msza św. o godz. 8.30, na która serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców i nauczycieli.

4. W środę o godz. 18.00 nowenna do MB Nieustającej Pomocy i Msza św.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek spowiedź rano o 6.30 i popołudniu o 17.30. O 18.00 Msza św., a po niej wystawienie i adoracja najświętszego Sakramentu.

6. W pierwszy piątek spowiedź rano o 6.30 i popołudniu o godz. 17.00. Po Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe. Na Rudawcu spowiedź od godz. 17.30.

7. W pierwszy piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych. Ze względu na zmiany i to że nie znamy parafii, bardzo prosimy o pomoc.

8. W sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 zmiana tajemnic różańcowych.

9. W imieniu całej wspólnoty dziękujemy za posprzątanie i przystrojenie kościoła na niedzielę – Bóg zapłać! O przeprowadzenie porządków w sobotę prosimy parafian z kolejnego rejonu.