1. Dziś oficjalnie rozpoczyna pracę w naszej parafii nowy wikariusz ks. Paweł Polasz. Ma 11 lat kapłaństwa, pochodzi z Woli Dalszej k/ Łańcuta a ostatnio był wikariuszem w parafii Rokietnica. Ks. Pawłowi życzymy, by w naszej parafii czuł się dobrze, a w jego pracy kapłańskiej towarzyszyło mu Błogosławieństwo Boże i opieka Matki Bożej.

2. Przypominamy że dziś po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej. Przypominamy też, że po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek pieniądze, które będą przeznaczone na pomoc poszkodowanym w ostatnich nawałnicach w Polsce.

3. W środę o  godz. 18.00 będzie Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy a po niej Msza św.

4. W czwartek przed pierwszym piątkiem miesiąca od 17.30 będzie spowiedź św. Po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 będzie Godzina święta, podczas której adorować będzie róża Matki Kościoła.

5. W pierwszy piątek września przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 17.00 . O 18.00 Msza św. a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP.

6. W pierwszą sobotę na Mszę św.  wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża M. B. Częstochowskiej. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

7. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą września, będziemy przeżywać ją jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią będzie śpiewać róża M. B. Bolesnej. Po Prymarii będzie adorować róża Św. Piotra i Pawła po sumie – róża Św. Józefa, a po Mszy św. o godz. 16.00 róża Św. Jana z Dukli. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Sem. Duch. w Przemyślu.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedziele prosimy parafian z nr od 301-320.  Bóg zapłać parafianom z nr od 281-300 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę za ofiarę 40 zł na potrzeby kościoła .

9. Od poniedziałku do piątku. Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00, natomiast w sobotę rano o 7.00 oraz wieczorem o godz. 18.00.

10. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 100 zł – Duda Marek, z nr 535, Adamczyk Piotr. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. W przyszłą niedziele po Prymarii w Sali Parafialnej będzie pierwsza parafialna katecheza przedmałżeńska, na którą zapraszamy wszystkich młodych parafian, którzy zamierzają zawrzeć w przyszłości Sakrament Małżeństwa, a którzy nie brali udziału w tej katechezie. Przypominamy, że zaświadczenie z ukończenia takiej katechezy jest konieczne do zapowiedzi. Spotkania będą odbywać się od września do czerwca przyszłego roku w każdą pierwszą niedziele miesiąca po Prymarii.