1. Dziś oficjalnie rozpoczyna pracę w naszej parafii nowy wikariusz – ks. Piotr Petka. Ma 12 lat kapłaństwa, pochodzi z Nowego Zagórza. Ks. Piotrowi życzymy, by w naszej parafii czuł się dobrze, a w jego kapłańskiej pracy towarzyszyło mu błogosławieństwo Boże i opieka Matki Bożej.

2. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą ofiary na remont głównego holu – poczekalni w Zakładzie Radioterapii Brzozowskiego Szpitala.

3. W poniedziałek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. O godz. 1800 będzie Msza św., na którą zapraszamy wszystkich parafian, by podziękować Maryi za opiekę nad naszym narodem i przez Jej wstawiennictwo wyprosić u Boga potrzebne łaski.

4. Ponieważ przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca, będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża MB Częstochowskiej, po sumie – róża MB Bolesnej, a po Mszy św. o godz. 1600 – róża MB Różańcowej. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 301 – 320. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 281-300 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 80 zł na prace przy kościele.

6. Przez cały ten tydzień Msza św. odprawiana będzie wieczorem o 1800.

7. W przyszłą niedzielę po Prymarii w Sali Parafialnej będzie pierwsza parafialna katecheza przedmałżeńska, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich młodych, którzy zamierzają zawrzeć w przyszłości Sakrament Małżeństwa, a którzy nie brali udziału w tej katechezie. Przypominamy, że zaświadczenie z ukończenia takiej katechezy jest konieczne do zapowiedzi. Spotkania będą odbywać się od września 2019 r. do czerwca 2020 r. w każdą pierwszą niedzielę miesiąca po Prymarii.

8. W minionym tygodniu ofiary na prace przy kościele złożyli: po 100 zł – z nr 37, z nr 120 i na konto parafialne Bernadetta Owsiany nr 309. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.