1. Przypominamy, że dziś ze względu na rajd samochodowy serpentyny będą zamknięte w godz. 9.00 – 18.00.

2. W środę przypada święto św. Bartłomieja, apostoła. O 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W piątek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. O 18.00 będzie Msza św., na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, by podziękować Maryi za opiekę nad naszym narodem i przez Jej wstawiennictwo wyprosić u Boga potrzebne łaski. W piątek nie obowiązuję wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Nieustającej Pomocy. W przyszłą niedzielę w Polańczyku odbędą się XXXIII Dożynki Archidiecezji Przemyskiej pod przewodnictwem Ks. Abpa Adama Szala. Duszpasterstwo Rolników zaprasza do Polańczyka delegacje z każdej parafii naszej Archidiecezji z dożynkowym wieńcem i chlebem.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 646-665. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 626-645 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 80zł na spłatę kredytu.

6. Przez cały tydzień, z wyjątkiem wtorku, Msze św. będą o 7.00 i 18.00. We wtorek Msza św. będzie wieczorem o 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 500zł – anonimowa po 200zł – z nr 107, Wójcik Genowefa nr 473, po 100zł – Organ Jan nr 44, Gładysz Zygmunt, anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

Decyzją Księdza Arcybiskupa, po czterech latach posługi w naszej parafii, ks. Paweł Ostafiński zostaje przeniesiony do pracy do parafii Żurawica. Jako wspólnota parafialna dziękujemy ks. Pawłowi za wieloletnią pracę pośród nas. Dziękujemy za posługę duszpasterską, odprawione Msze św., nabożeństwa, procesje, adoracje Najświętszego Sakramentu i za sakrament pokuty, za wszystkie duszpasterskie odwiedziny w naszych domach, za modlitwy zanoszone za nas do Boga. Dziękujemy za trud i pracę oraz ciepły uśmiech i serdeczność, za świadectwo żywej wiary, za piękne słowa, kierowane do nas podczas homilii. Niech Bóg darzy ks. Pawła swoim Błogosławieństwem, a Matka Boża, Matka Wszystkich Kapłanów, niech osłania płaszczem swej opieki. Szczęść Boże!