1. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W czwartek przypada święto św. Bartłomieja, Apostoła.

3. W sobotę przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. O 18.00 będzie Msza św., na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, by podziękować Maryi za opiekę nad naszym narodem i przez Jej wstawiennictwo wyprosić u Boga potrzebne łaski.

4. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Częstochowskiej. Odpowiadając na apel Komisji Episkopatu Polski w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary, które będą przeznaczone a pomoc poszkodowanym w ostatnich nawałnicach w Polsce. W przyszłą niedzielę w Długiem k. Zarszyna odbędą się 34 Dożynki Archidiecezji Przemyskiej pod przewodnictwem Ks. Abpa Adama Szala. Duszpasterstwo Rolników zaprasza do długiego delegacje z każdej parafii naszej Archidiecezji z dożynkowym wieńcem i chlebem. Główna Msza św. będzie tam o 12.00.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 281 – 300. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 261-280 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 60zł na remont kaplicy cmentarnej. Taca z ubiegłej niedzieli na remont kaplicy cmentarnej 1750zł.

6. Przez cały tydzień Msza św. będzie o 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – Gładysz Józef nr 42a, Chryń Stanisław nr 426, Hoc Marian, 100zł – Danuta Woś. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

8. W przyszłą niedzielę po Sumie w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie Rady parafialnej. ponieważ omawiane będą ważne sprawy parafialne prosimy wszystkich radnych o niezawodne przybycie.

9. Po pięciu latach pracy w naszej parafii ks. Paweł Pietryka został skierowany przez Ks. abpa na wikariusza parafii Św. Józefa Robotnika w Ustrzykach Dolnych. Ks. Pawłowi dziękujemy za piękną i gorliwą pracę w naszej parafii i życzymy mu bł. Bożego w dalszej pracy kapłańskiej.

dozynki2017_dlugie_plakat