1. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są ofiary do puszek, które będą przeznaczone na pomoc mieszkańcom Bejrutu poszkodowanym w wyniku eksplozji, w której zginęło prawie 200 osób, jest kilka tysięcy rannych, a część miasta została doszczętnie zniszczona.

2. W środę o godz. 1800 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Parafialnej spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W piątek 21.08 kończy proboszczowanie w Izdebkach Ks. Proboszcz, a od soboty obejmuje proboszczowanie Ks. Robert Drążek. Ks. Robert ma 25 lat kapłaństwa, pochodzi z Tywoni koło Jarosławia i przez ostatnie 10 lat był proboszczem parafii Św. Jana z Dukli w Przemyślu. Uroczyste, kanoniczne objęcie proboszczowania w Izdebkach będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę na sumie.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 626-645. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 606-625 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Przez cały ten tydzień oprócz wtorku Msza św. odprawiana będzie tylko wieczorem o godz. 1800. We wtorek Msze św. będą rano o godz. 700 i wieczorem o godz. 1800.

6. W zakrystii można nabywać książkę-album o historii naszego kościoła w cenie 30 zł.