1. Jutro, 15.08, przypada Uroczystość wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Matki Kościoła. Msze św. będą tak jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. OO. Jezuici zapraszają w tym dniu na Sumę odpustową o 11.00. Informujemy, że z naszej parafii o 6.45 wyruszy sprzed kościoła piesza pielgrzymka do Starej Wsi. Dojdzie ona do skutku, gdy będzie przynajmniej 20 osób.

2. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Serca NMP. Ponieważ będziemy przeżywać parafialne dziękczynienie za plony, prosimy o przyniesienie na Sumę wieńców dożynkowych z poszczególnych rejonów parafii i innych oznak ludzkiej pracy i owoców ziemi. Wszystkie one będą znakiem, że jesteśmy wdzięczni Bogu za wszelkie dary Jego dobroci.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 626-645. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 606-625 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

5. Przez cały tydzień, z wyjątkiem środy, Msze św. będą o 7.00 i 18.00. W środę Msza św. będzie wieczorem o 18.00. W poniedziałek porządek Mszy św. niedzielny.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – Toczek Władysław nr 68, Owsiany Stanisław nr 121, z nr 541, po 100zł – z nr 50, z nr 60, Gładysz Franciszek nr 261. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

7. Z racji obchodów 1050 rocznicy chrztu polski 17 sierpnia w Kolegiacie Brzozowskiej odbędzie się koncert – Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016 – Muzyczne Wspomnienia. Wykonawcy – Zespół Wokalno-Instrumentalny uczestniczący w ŚDM. Koncert rozpocznie się o 18.45.

Informujemy, że w Izdebkach  21 sierpnia w godzinach od 9.00 do 18.00 będzie miało miejsce czasowe wyłączenie drogi z ruchu na odcinku od skrzyżowania obok sklepu sieci Familia do skrzyżowania z drogą na Wydrną. Wyłączenie nastąpi w związku z planowanym treningiem samochodów driftingowych „Drift Show Izdebki 2016”.