1. Przypominamy, że dziś z okazji błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

2. W środę o godz. 18. 00 będzie Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek rozpoczynamy miesiąc sierpień. Zachęcamy więc wszystkich parafian do abstynencji od napojów alkoholowych i do modlitwy o trzeźwość. O 17.30 będzie spowiedź św., o 18.00 Msza św., a po niej Godzina Święta, Podczas której adorować będzie róża M. B. Królowej Polski.

4. W pierwszy piątek, 2 sierpnia, w każdym kościele parafialnym można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”. Przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od godz. 17.00. O 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszo piątkowe, podczas którego adorować będzie róża Matki Kościoła.

5. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszy św. wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża M. B. Gromnicznej.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą miesiąca. przeżywać ją będziemy jako adoracyjną. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie – M. B. Szkaplerznej i po Mszy św. o godz. 16.00 – róża M. B. Nieustającej Pomocy. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona na potrzeby Archidiecezji. W niedzielę wspominamy św. Jana Marię Vianney’a – patrona kapłanów. Wspierajmy modlitwą wszystkich duszpasterzy, a zwłaszcza proboszczów.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 261 – 280. „Bóg zapłać” parafianom z nr 241 – 260 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 50 zł na potrzeby kościoła.

8. Przez cały ten tydzień, oprócz soboty, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00. W sobotę Msza św rano 0 godz. 7.00 i wieczorem o godz. 18.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: 800 zł – anonimowa; po 200 zł – z nr 169 oraz na konto parafialne Adamski Piotr. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Jeszcze przez dwa tygodnie można zapisywać się w zakrystii na autokarową pielgrzymkę na Kalwarię Pacławską, w dniu 13 sierpnia. W zakrystii nadal można nabyć książkę ks. dr. Jana Roguli „Rzymskokatolicka Parafia w Izdebkach w latach 1593 – 2013″ w cenie 50 zł.