1. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Marii Magdaleny – odpust w Przysietnicy, gdzie suma odpustowa będzie o godz. 11.00.

2. We wtorek święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy.
3. W środę przypada wspomnienie św. Kingi. O godz. 18.00 będzie nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.
4. W czwartek święto św. Jakuba Apostoła.
5. W piątek przypada wspomnienie św. Joachima i Anny – dzień szczególnej modlitwy za rodziców i ludzi starszych.
6. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Jana z Dukli. Z Okazji wspomnienia św . Krzysztofa po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. Przed kościołem zbierane będą do puszek ofiary przeznaczone na potrzeby misji, na zakup polskim misjonarzom środków transportu. Kierujemy więc apel do kierowców, aby jako podziękowanie za bezpiecznie przejechane kilometry złożyli dar kierując się hasłem: „jeden grosz za jeden kilometr jazdy”.
7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z rejonu nr 241 – 260. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 221 – 240 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 30 zł na potrzeby kościoła.
8. Przez cały ten tydzień oprócz czwartku i piątku, Msze św. odprawiane będą tylko wieczorem o godz. 18.00. W czwartek i piątek Msze św. będą odprawiane rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 18.00.
9. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: 400 zł – ofiara anonimowa; po 200 zł – z nr 40, z nr 79, Lubecka Genowefa nr 97, Owsiany Edward nr 201, Telega Emilia, z nr 339a, Dobosz Genowefa, Wojdanowski Mieczysław, Mistecki Orest, z nr 633, Łanik Mieczysław, anonimowa; po 100 zł – Gładysz Zygmunt, Kuś Maria, Szuba Mieczysław, Nowak Waldemar, Owsiany Zdzisław, z nr 577, anonimowa; 50 zł – Owsiany Edward nr 1. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Pragniemy poinformować, że w piątek zostały zamontowane na frontonie kościoła płaskorzeźby św, Jana z Dukli i św. Józefa Sebastiana Pelczara. Było to możliwe dzięki pomocy pana Franciszka Oleszko. „Bóg zapłać” za pomoc Panu Franciszkowi i jego pracownikom.
10.W zakrystii można nadal nabywać książkę ks. dr. Jana Roguli „Rzymskokatolicka Parafia w Izdebkach w latach 1593 – 2013″ w cenie 50 zł.
11. We wtorek, 13 sierpnia, będzie tradycyjna jednodniowa pielgrzymka autokarowa na Kalwarię Pacławską. Można zapisywać się na tę pielgrzymkę przez najbliższe trzy tygodnie.
12. „Caritas” Archidiecezji Przemyskiej przesyła do naszej parafii produkty żywnościowe jako pomoc dla ludzi biednych i rodzin wielodzietnych. Są to: dżem truskawkowy, płatki kukurydziane, mielonka wieprzowa, mąka i mleko. Rozdawnictwo tych darów będzie we wtorek od godz. 8.00 do 10.00.