1. W środę przypada wspomnienie MB Szkaplerznej. O godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

2. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Zwiastowania Pańskiego. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. Marka Typrowicza – proboszcza w Ustrzykach Górnych. Cała parafia składa się z 7 malutkich wiosek i liczy 450 parafian. W jednej z tych wiosek w Mucznem, ks. Marek buduje mały kościół. Jest tam tylko 40 rodzin, dlatego ks. Marek jeździ po całej diecezji, za zgodą Ks. Arcybiskupa, głosi kazania i zbiera pieniądze na budowę tego kościoła. W najbliższą niedzielę ks. Marek na wszystkich Mszach św. będzie głosił kazania i zbierał tacę w naszej parafii. Prosimy więc o hojne ofiary, które będą pomocą w budowie kościoła w Mucznem.

3. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 561-580, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 541-560 za przygotowanie kościoła na niedzielę i za ofiarę 65 zł na potrzeby kościoła.

4. W poniedziałek Msze św. odprawiane będą rano o godz. 7.00 oraz wieczorem o godz. 18.00. Od wtorku do soboty Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

5. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: po 200zł – Chryń Stanisław nr 83a, Chryń Augustyn, Gładysz Czesław nr 99, z nr 107, Owsiana Józefa nr 165, Gładysz Andrzej nr 345, Wójtowicz Jan nr 459, Kozioł Jerzy, anonimowa, 150 zł – dr Fal z Wrocławia, po 100zł – Helon Krystyna nr 387, Owsiany Zdzisław nr 447. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.