1. We wtorek, 13 sierpnia, o godz. 5.00 rano sprzed kościoła wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską, której przewodniczył będzie ks. Paweł Ostafiński.

2. W środę o godz. 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

3. W czwartek, 15 sierpnia, przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP – MB Zielnej. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Józefa. Msze św. będą tak, jak w każdą niedzielę. Na Sumie będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. O. Jezuici ze Starej Wsi zapraszają w tym dniu na Sumę odpustową o godz. 11.00. Informujemy, że z naszej parafii o godz. 6.30 sprzed kościoła wyruszy piesza pielgrzymka do Starej Wsi, której przewodniczył będzie ks. Paweł Pietryka.

4.  W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Zwiastowania Pańskiego. Ponieważ będziemy przeżywać parafialne dziękczynienie za plony, prosimy o przyniesienie na Sumę wieńców dożynkowych z poszczególnych rejonów parafii i innych oznak ludzkiej pracy i owoców ziemi. Wszystkie one będą znakiem, że jesteśmy wdzięczni Bogu za wszelkie dary Jego dobroci.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 301-320. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 281-300 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 20 zł na potrzeby kościoła.

6. Przez cały tydzień, oprócz czwartku, Msza św. będzie tylko wieczorem o godz. 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na tegoroczne prace parafialne złożyli: po 200 zł – Baran Andrzej nr 93, Potoczny Janusz nr 286, Lubecka Janina nr 325, z nr 355a, z nr 521, z nr 592, po 100 zł – z nr 80, Błachut Waldemar nr 215, z nr 368, z nr 417, z nr 531. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

Zapowiedzi przedślubne:

• Mariusz Stanisław Boczar, s. Jana i Józefy Starzak, ur. w Sanoku, zam. Izdebki – Rudawiec 686a i Marta Stanisława Bąk, c. Stanisława i Haliny Hoc, ur. w Brzozowie, zam. Izdebki – Rudawiec 749. Zap. II.
  • Karol Michał Gazdowicz, s. Zbigniewa i Anny Kufel, ur w Brzozowie, zam. Przysietnica 50 i Anna Sura, c. Tadeusza i Heleny Gładysz, ur. w Brzozowie, zam. Izdebki 293. Zap. II.
  • Paweł Baraniewicz, s. Marka i Anny Gwizdała, ur. w Rzeszowie, zam. Izdebki 266 i Natalia Milczanowska, c. Józefa i Alicji, ur. w Pszczynie, zam. Wrocław, ul. Drabiczyńska 17/2. Zap. II.
  • Mariusz Śmigiel, s. Stanisława i Anny Dobosz, ur w Rymanowie, zam. Izdebki 227 i Małgorzata Szmyd, c. Stefana i Ireny Kozłowskiej, ur. w Jaśle, zam. Wola Komborska 1A, par. Kombornia. Zap. II.
  • Piotr Tadeusz Bodnar, s. Mirosława i Janiny Lubeckiej, ur. w Brzozowie, zam. Izdebki 582 i Agata Boraca, c. Janusza i Danuty Solskiej, ur. w Lublinie, zam. Rzeszów, ul. Krośnieńska 30/3, par. p.w. bł. Karoliny. Zap. II