1. W poniedziałek wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbego. O godz. 5.00 rano sprzed kościoła wyruszy autokarowa pielgrzymka na Kalwarię Pacławską.

2. We wtorek, 15.08., Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Zielnej. Msze św. będą tak jak w każdą niedzielę. Na wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. OO. Jezuici zapraszają w tym dniu do Starej Wsi na Sumę odpustową o 11.00.

3. W środę o 18.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W przyszłą niedziele Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Szkaplerznej. Ponieważ będziemy przeżywać parafialne dziękczynienie za plony, prosimy o przyniesienie na Sumę wieńców dożynkowych z poszczególnych rejonów parafii.

5. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 261-280. „Bóg zapłać” parafianom z nr 241-260 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i ofiarę 90 zł na remont kaplicy cmentarnej.

6. W piątek i sobotę Msza św. będzie wieczorem o 18.00, w pozostałe dni o 7.00 i 18.00.

7. W minionym tygodniu ofiary na pracę na cmentarzu złożyli: 200 zł – Zbigniew bednarz nr 606 i z nr. 200. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.