1. W środę wypada Uroczystość św. Piotra i Pawła – nasz parafialny odpust. Modlimy się w tym dniu w intencji Kościoła i Ojca Świętego, który jest następcą św. Piotra. Słowo Boże podczas Mszy św. przedpołudniowych o 8.00 i 11.00 głosił będzie ks. Janusz Marszałek – Proboszcz z Nozdrzca, on też przewodniczył będzie odpustowej Sumie. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła, podczas której adorować będzie róża MB Gromnicznej. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Józefa.

2. Podczas nabożeństw czerwcowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – Niepokalanego Poczęcia NMP, wtorek – św. Rodziny, środa – Akcja Katolicka, czwartek – MB z Lourdes.

3. W pierwszy piątek lipca przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Po południu spowiedź św. od 17.00. O 18.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

4. W pierwszą sobotę na Mszę św. Wieczorną o 18.00 zapraszamy szczególnie członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski. po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

5. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą lipca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Mb z Lourdes. Po Prymarii adorować będzie róża. św. Piotra i Pawła, po Sumie – róża św. Józefa, a po Mszy św. o 16.0o – róża św. Jana z Dukli.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowania kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr. od 481 – 500. „Bóg zapłać” parafianom z nr. 461 – 480 za przygotowanie kościoła na te niedzielę.

7. Przez cały ten tydzień, z wyjątkiem środy, Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na pracę na cmentarzu złożyli: po 200 zł – z nr. 349, 373 oraz na konto parafialne Adamski Piotr i Fil Aleksander nr 627; po 100 zł – z nr. 32, Czopor Michał i Adamczyk Piotr. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.