1. Dziś o 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. Na nabożeństwach czerwcowych adorować będą następujące róże: poniedziałek – Zwiastowania Pańskiego, wtorek – MB Królowej Polski, środa – MB Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek wypada Uroczystość Św. Piotra i Pawła – nasz parafialny odpust. Modlimy się w tym dniu w intencji Kościoła i Ojca św., który jest następcą św. Piotra. Słowo Boże podczas Mszy św. przedpołudniowych o 8.00 i 11.00 głosił będzie ks. Stanisław Prucnal, który przed 40 laty był wikariuszem w Izdebkach – on też przewodniczył będzie Sumie odpustowej. Po Sumie będzie procesja eucharystyczna wokół kościoła, podczas której adorować będzie róża Matki Kościoła. godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża MB Gromnicznej. O 18.00 będzie Msza św. z nabożeństwem czerwcowym, podczas którego adorować będzie róża Niepokalanego Serca NMP. W czwartek pamiętajmy w modlitwie o solenizancie ks. Pawle, ale i o wszystkich Piotrach i Pawłach, kapłanach i parafianach.

4. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych. O 18.00 Msza św., a po niej ostatnie tegoroczne nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Zielnej.

5. Najbliższa sobota będzie już pierwszą sobotą lipca, dlatego na Mszę św. wieczorną o 18.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Częstochowskiej. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

6. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą lipca, dlatego będziemy ją przeżywać jako adoracyjną. Godzinki przed Prymarią, śpiewać będzie róża MB Królowej Polski. Po Prymarii adorować będzie róża św. Piotra i Pawła, po Sumie róża św. Józefa, a po Mszy św. o 16.00 róża św. Jana z Dukli. Taca będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 121 – 140. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 101-120 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

8. Przez cały ten tydzień, oprócz czwartku, Msze św. będą odprawiane o 7.00 i 18.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200zł – z nr 345, po 100zł – z nr 112, Skupień Jan, Owsiana Krzysztofa nr 283, anonimowa. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.