1. Dziś o 15.40 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św. Przypominamy o zebraniu Rady Parafialnej po Sumie.

2. W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, a w sobotę wspomnienie MB Nieustającej Pomocy.

3. W piątek będzie uroczyste zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej będzie o 8.30. Wcześniej, od 8.00 będzie spowiedź św. Prosimy, by dzieci i młodzież ze środka przyszły prosto do kościoła. Dzieci i młodzież z Dołu i z Góry będzie przewożona gimbusem. Na tę Mszę św. zapraszamy również nauczycieli i rodziców. Po Mszy św. dzieci i młodzież z Dołu i z Góry będą przewiezione sprzed kościoła do szkół.

4. Podczas nabożeństw czerwcowych adorować będą następujące róże: poniedziałek-MB z Lourdes, wtorek – Zwiastowania Pańskiego, środa – MB Królowej Polski, czwartek – Matki Kościoła, piątek – Niepokalanego Serca NMP, sobota – MB Nieustającej Pomocy.

5. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Jana z Dukli. O 15.40 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Zielnej. Po nabożeństwie będzie Msza św.

6. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 141-160. Ponieważ będzie to równocześnie przygotowanie kościoła na odpust parafialny, dlatego kościół będzie przystrajać kwiatami dekoratorka, z którą należy się skontaktować „Bóg zapłać” parafianom z nr od 121-140 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

7. Od poniedziałku do czwartku Msza św. będzie o 18.00 w piątek Msze św. będą o 8.30 i 18.00, a w sobotę o 7.00, 11.00 i 18.00.

8. W minionym tygodniu ofiary na spłatę długu złożyli: 200zł – Lubecka Zofia nr 131 i Kaszowski Wojciech nr 411, 100zł – z nr 675. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

9. W uroczystość odpustową św. Piotra i Pawła na Sumie o 11.00 Ks. Proboszcz obchodził będzie Jubileusz 25-lecia proboszczowania w Izdebkach. Sumę odpustową będzie koncelebrował razem z księżmi rodakami i byłymi księżmi wikariuszami w Izdebkach. Na tej Mszy św. będą również księża z naszego dekanatu brzozowskiego, księża z sąsiednich parafii, siostry zakonne pochodzące z Izdebek oraz zaproszeni goście. Informując o tej uroczystości, serdecznie zapraszamy na nią wszystkich parafian.

10. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków Stowarzyszenia Trzeźwościowego „Iskierka Nadziei”.

11. W środę po Mszy św. wieczornej w Sali Parafialnej będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.