1. Dziś o 16.00 będzie Msza św., po której będzie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. Na nabożeństwach czerwcowych i procesjach eucharystycznych adorować będą następujące róże: poniedziałek Ofiarowania NMP, wtorek – Niepokalanego Poczęcia NMP, środa – Św. Rodziny, czwartek – Korona Miłosierdzia Bożego.

3. W czwartek przypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej o 18.00 będzie poświęcenie wianków, ziół i kwiatów, następnie będzie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna, na końcu będzie błogosławieństwo małych dzieci.

4. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – postu nie ma. Jest to światowy dzień Modlitw o uświęcenie kapłanów. Jest to również zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej będzie o 8.30. Od 8.00 będzie spowiedź św. Prosimy by dzieci i młodzież ze środka przyszły prosto do kościoła. Dzieci z Dołu i Góry będą przewożone gimbusem. O 18.00 będzie Msza św., po której będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Gromnicznej.

5. W sobotę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. O 18.00 Msza św., po której będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB z Lourds.

6. W przyszła niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Rodziny. O 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB z Lourds.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z  nr od 101 -120. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 81 -100 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

8. Od poniedziałku do piątku Msze św. będą rano o 7.00 i wieczorem o 18.00. W sobotę tylko o 18.00.

9. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: 200zł – Potoczny Adam, z nr 319, Serwatka Kazimierz i Maria, Fal Jan nr 651; 100zł – Owsiany Edward nr 1, z nr 97, z nr 212, Bobola Sylwester, z nr 672. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.