1. Dziś o 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, a po nim Msza św.

2. Podczas nabożeństw czerwcowych  w tym tygodniu adorować będą następujące róże: poniedziałek – MB z Lourdes, wtorek – Zwiastowania Pańskiego, środa – MB Królowej Polski, czwartek – Matki Kościoła, piątek – Niepokalanego Serca NMP, w sobotę – MB Nieustającej Pomocy.

3. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Św. Jana z Dukli. O 15.45 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża św. Józefa. Po nabożeństwie będzie Msza św.

4. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 441-460. „Bóg zapłać” parafianom z nr od 421-440 za przygotowanie kościoła na tę niedzielę i za ofiarę 40zł na potrzeby kościoła.

5. Przez cały tydzień Msze św. będą o 7.00 i 18.00.

6. W minionym tygodniu ofiary na prace na cmentarzu złożyli: po 200zł – z nr 137, z nr 181 i Kosobucki Janusz, 100zł – z nr 9. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Chcielibyśmy już zacząć prace na cmentarzu, ale nie można ich zacząć z 2 tys. zł. Nie można tych prac prowadzić późną jesienią, dlatego bardzo prosimy o składanie tych dobrowolnych ofiar już teraz, by zgromadzić pieniądze na zakup materiałów i zapłatę za wykonane prace.