1. Dziś o 16.00 Msza św., po której będzie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna wokół kościoła. Przypominamy, że dziś po wszystkich Mszach św. przed kościołem zbierane są do puszek ofiary, które  będą przeznaczone na Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie.

2. Jutro o 11.00 będzie odprawiana uroczysta Msza św. jubileuszowa pod przewodnictwem Ks. Abpa Metropolity Przemyskiego Józefa Michalika, która będzie dziękczynieniem Bogu za 35 lat kapłaństwa naszego Ks. Proboszcza i jego kolegów. Zapraszamy na tę Mszę św. wszystkich parafian, którzy tylko mogą przyjść, a wiec dzieci, młodzież i dorosłych.

3. Podczas nabożeństw czerwcowych i procesji eucharystycznych adorować będą następujące róże: poniedziałek-Matki Kościoła, wtorek – Niepokalanego Serca NMP, środa – MB Nieustającej Pomocy

4. W czwartek przypada zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej o 18.00 najpierw będzie poświecenie wianków, ziół i kwiatów. Następnie będzie nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna, podczas których adorować będzie Korona Miłosierdzia Bożego, a na końcu błogosławieństwo małych dzieci.

5. W piątek wypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, dlatego nie ma postu. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. O 18.00 Msza św. połączona z nabożeństwem czerwcowym, podczas którego adorować będzie róża MB Szkaplerznej.

6. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. O 18.00 będzie Msza św. i nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Zielnej.

7. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża Niepokalanego Serca NMP. O 15.40 będzie nabożeństwo czerwcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Częstochowskiej. Po nabożeństwie będzie Msza św.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 101-120. „Bóg zapłać” rodzicom kl. III za przygotowanie kościoła na tę niedzielę.

9. W poniedziałek i środę Msze św. będą o 18.00 w pozostałe dni o 7.00 i 18.00.

10. „Bóg zapłać” za ofiarę 200zł, którą na spłatę długu złożył Gładysz Józef nr 222. Prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Urząd Gminy w Nozdrzec informuje, że w dniu 13 czerwca (sobota) 2015 roku z terenu całej gminy Nozdrzec będą odbierane odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz odpady problemowe.

Zainteresowanych Mieszkańców prosimy o ich wystawienie w miejscach dotychczasowego odbioru odpadów przy drogach publicznych. Prosimy o wystawianie odpadów w taki sposób, aby nie powodowały utrudnienia w ruchu pojazdów i  pieszych.

Starostwo