1. Przypominamy, że dziś  o 14.00 będzie procesja żałobna na cmentarzu na Dole.

2. W środę o 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św. Po Mszy św. w Sali Domu Parafialnego będzie spotkanie członków Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.

3. W pierwszy czwartek listopada spowiedź św. od godz. 16.30. O 17.00 Msza św., a po niej Godzina św., podczas której adorować będzie róża Zwiastowania Pańskiego.

4. W pierwszy piątek przed południem księża odwiedzą z posługą sakramentalną zgłoszonych chorych. Od 16.00 będzie spowiedź św. O 17.00 Msza św., a po niej nabożeństwo pierwszopiątkowe, podczas którego adorować będzie róża Matki Kościoła.

5. W sobotę na Mszę św. wieczorną o 17.00 zapraszamy szczególnie wszystkich członków Żywego Różańca. Po Mszy św. będzie nabożeństwo różańcowe za zmarłych braci i siostry różańcowe, podczas którego adorować będzie róża MB Królowej Polski. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych.

6. W przyszłą niedzielę Godzinki przed Prymarią śpiewać będzie róża św. Józefa. Taca przeznaczona będzie na spłatę kredytu bankowego, prosimy o hojniejsze ofiary.

7. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr 201-220, „Bóg zapłać” parafianom z nr od 181-200 za przygotowanie kościoła na niedzielę.

8. W środę i piątek Msze św. odprawione będą rano o 7.00 i wieczorem o 17.00, w pozostałe dni Msza św. będzie tylko wieczorem o 17.00,.

9. W minionym tygodniu ofiary na Dom Przedpogrzebowy złożyli: po 200zł – Potoczny Stanisław nr 264, z nr 359, Sochacki Marian, Dobosz Marian nr 652, po 100zł – Data Mariusz, z nr 607a, anonimowa oraz na konto parafialne Herbut Mirosław. Wpłynęła pierwsza ofiara na spłatę długu – 200zł Dobosz Genowef nr 373. Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel. Przy tej okazji pragniemy poinformować, że w minionym tygodniu odbył się  już pierwszy, historyczny pogrzeb zmarłej parafianki Julii Blama z Domu Przedpogrzebowego. Uczestniczyło w modlitwie różańcowej i pogrzebie wiele osób z innych parafii, szczególnie z Przysietnicy, którzy w samych superlatywach wyrażali się o naszym Domu Przedpogrzebowym. Informujemy, że na zapleczu czynne są już WC dla mężczyzn, kobiet i niepełnosprawnych i można już z nich korzystać w czasie różańca czy pogrzebu. W Domu Przedpogrzebowym jest już 10 ławek, niedługo będą następne, łącznie będzie 110 miejsc siedzących. Potrzebne będzie jeszcze doposażenie pomieszczenia, które będzie zakrystią, trzeba zakupić też jeszcze parę drobnych sprzętów liturgicznych do Domu Przedpogrzebowego, co uczynimy w najbliższym czasie z pieniędzy zebranych przy cmentarzu.

10. Na stoliku w tyle kościoła wyłożone są kartki wspominkowe. Prosimy je czytelnie wypełniać i wraz z ofiarą składać w zakrystii. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy modlić się na różańcu w miesiącu listopadzie.