1. Dziś nie będzie Gorzkich Żali, będzie natomiast Msza św. o godz. 1600.

2.Od poniedziałku Msza św. wieczorna będzie o godz. 1800 – przypominamy, że według zarządzenia państwowego we Mszy św. w dni powszednie, niedziele i święta do 11 kwietnia może uczestniczyć tylko 5 osób.

3. W środę o godz. 1800 będzie nowenna do MB Nieustającej Pomocy, a po niej Msza św.

4. W pierwszy czwartek kwietnia Msza św. o godz. 1800 – nie będzie adoracji eucharystycznej.

5. W pierwszy piątek nie będzie odwiedzin chorych, wyjątkiem są chorzy, którzy znajdują się w niebezpieczeństwie śmierci, o czy zgłosi najbliższa rodzina. O godz. 1800 będzie Msza św. z nabożeństwem do Najśw. Serca Pana Jezusa.

6. W pierwszą sobotę kwietnia nie będzie zmiany tajemnic różańcowych. O godz. 1800 będzie Msza św. z nabożeństwem do Matki Bożej.

7. Przyszła niedziela będzie Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Msze św. będą odprawiane o godz. 800, 1100, i 1600. Nie będzie Gorzkich Żali. Na sobotniej Mszy św. wieczornej i Mszach niedzielnych będzie obrzęd poświęcenia palm.

8. O przeprowadzenie porządków i przygotowanie kościoła na niedzielę prosimy parafian z nr od 241-260.

9. Przez cały ten tydzień Msza św. będzie odprawiana tylko wieczorem o godz. 1800.

10. W minionym tygodniu ofiary na światło i kwiaty do Bożego Grobu złożyli:

po 150 zł – Niepokalanego Poczęcia NMP, MB Częstochowskiej, Ofiarowania NMP

116 zł – MB Gromnicznej

110 zł – MB Zielnej

Za te ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać” i prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

11. W piątek w Brzozowie zmarł Ks. Infułat Julian Pudło. Ponieważ Ks. Infułat często przyjeżdżał do Izdebek, odprawiał tu Msze św. i głosił Słowo Boże, prosimy wszystkich parafian o modlitwę w jego intencji. W sobotę zaś, w Przemyślu był pogrzeb śp. Józefy Błażko, mamy Ks. Piotra, proboszcza w Szklarach koło Dynowa, który przez 4 lata był wikariuszem w Izdebkach. Pamiętajmy też o zmarłej Józefie w naszych modlitwach